LFCW-7500+
DigiKey raktári szám
3157-LFCW-7500+TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3157-LFCW-7500+CT-ND - Vágott szalag (CT)
3157-LFCW-7500+DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LFCW-7500+
Leírás
CER FILTER 8.4GHZ LOW PASS
Részletes leírás
8,4GHz vágási Aluláteresztő Kerámia szűrő 50ohm 0603 (1608 metrikus), 4 NYÁK kontaktus
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LFCW-7500+ modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Beiktatási veszteség
2,3dB
Tokozás
0603 (1608 metrikus), 4 NYÁK kontaktus
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Frekvencia
8,4GHz vágási
Max. magasság
0,028" (0,70mm)
Impedancia
50ohm