LFCW-5500+
DigiKey raktári szám
3157-LFCW-5500+TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3157-LFCW-5500+CT-ND - Vágott szalag (CT)
3157-LFCW-5500+DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LFCW-5500+
Leírás
CER FILTER 6.32GHZ LOW PASS
Részletes leírás
6,32GHz vágási Aluláteresztő Kerámia szűrő 50ohm 0603 (1608 metrikus), 4 NYÁK kontaktus
Kategória
Beiktatási veszteség
2dB
Tokozás
0603 (1608 metrikus), 4 NYÁK kontaktus
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Frekvencia
6,32GHz vágási
Max. magasság
0,028" (0,70mm)
Impedancia
50ohm