VMK3-9005-32K7680000 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Microchip Technology
Raktáron: 12 884
Adatlap
Similar
Microchip Technology
Raktáron: 0
Adatlap
EPSON
EPSON
32.768 kHz kristály 2-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
VMK3-9005-32K7680000
DigiKey raktári szám
150-VMK3-9005-32K7680000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VMK3-9005-32K7680000
Leírás
VMK3-9005-32K7680000
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Működés
Alap
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Csík
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
2-VDFN (3,2x1,5)
Típus
kHz kristály (hangvilla)
Méretek
0,126" H. x 0,059" Sz. (3,20mm x 1,50mm)
Frekvencia
32.768 kHz
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)