VXM7-9032-25M0000000 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | VXM7-9032-25M0000000 |
Leírás | CRYSTAL 25.0000MHZ SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 16 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 25 MHz ±20ppm kristály 50 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | VXM7-9032-25M0000000 modellek |
Kategória | Ekvivalens soros ellenállás (ESR) 50 Ohms |
Gyrt. | Működés Alap |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Rögzítés módja Felületszerelt |
Alkatrész státusza Aktív | Tokozás |
Típus MHz kristály | Méretek 0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm) |
Frekvencia 25 MHz | Max. magasság (beültetve) 0,031" (0,80mm) |
Frekvenciatűrés ±20ppm | Alap típusszám |