HCPL-M601-500E
DigiKey raktári szám
516-3008-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
516-3008-1-ND - Vágott szalag (CT)
516-3008-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HCPL-M601-500E
Leírás
OPTOISOLTR 3.75KV OPEN COLL 5-SO
Részletes leírás
Logikai kimeneti optoizolátor 10MBd Nyitott kollektoros, Schottky-szintrögzítő áramkörös 3750Vrms 1 Csatorna 5kV/µs CMTI 5-SO
Kategória
Adatátviteli sebesség
10MBd
Gyártó
Broadcom Limited
Terjedési késleltetés tpLH / tpHL (max.)
75ns, 75ns
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felfutási / lefutási idő (tip.)
24ns, 10ns
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
1,5V
Max. nyitóirányú DC áram (If)
20mA
Bemenetek (1. oldal / 2. oldal)
1/0
Tápfeszültség
4,5V ~ 5,5V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Közös módusú tranziens immunitás (min.)
5kV/µs
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemenet típusa
DC
Tokozás
6-SOIC (0,173", 4,40mm széles), 5 kivezetés
Kimenet típusa
Nyitott kollektoros, Schottky-szintrögzítő áramkörös
Gyártói tokozás
5-SO
Kimeneti áram / csatorna
50 mA