FC1610AN 32.7680KA-R3 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
EPSON
Raktáron: 0
Adatlap
32.768 kHz ±20ppm kristály 15pF 90 kOhms 2-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
2 SMD
Timing Is Everywhere | Smart Home Automation
FC1610AN 32.7680KA-R3
DigiKey raktári szám
FC1610AN32.7680KA-R3-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
FC1610AN 32.7680KA-R3
Leírás
CRYSTAL 32.7680KHZ 15PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
90 kOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Gyártói tokozás
2-SMD (1,65x1,05)
Frekvencia
32.768 kHz
Méretek
0,065" H. x 0,041" Sz. (1,65mm x 1,05mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)
Terhelő kapacitás
15pF