PIC16F628A-I/P
DigiKey raktári szám
PIC16F628A-I/P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F628A-I/P
Leírás
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 18DIP
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 16F Mikrovezérlő IC 8 bites 20MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 18-PDIP
EDA / CAD modellek
PIC16F628A-I/P modellek
EEPROM mérete
128 x 8
RAM mérete
224 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
3V ~ 5,5V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sebesség
20MHz
Gyártói tokozás
18-PDIP
Csatlakoztathatóság
UART/USART
Tokozás
18-DIP (0,300", 7,62mm)