PIC16F84A-04/P
DigiKey raktári szám
PIC16F84A-04/P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F84A-04/P
Leírás
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 18DIP
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 16F Mikrovezérlő IC 8 bites 4MHz 1,75KB (1K x 14) FLASH 18-PDIP
EDA / CAD modellek
PIC16F84A-04/P modellek
EEPROM mérete
64 x 8
Csomagolás
Csőtár
RAM mérete
68 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
4V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Oszcillátor típusa
Külső
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 70°C (TA)
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sebesség
4MHz
Gyártói tokozás
18-PDIP
Perifériák
POR, WDT
Tokozás
18-DIP (0,300", 7,62mm)