PIC16F876A-I/SP
DigiKey raktári szám
PIC16F876A-I/SP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F876A-I/SP
Leírás
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SPDIP
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 16F Mikrovezérlő IC 8 bites 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SPDIP
EDA / CAD modellek
PIC16F876A-I/SP modellek
EEPROM mérete
256 x 8
RAM mérete
368 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
4V ~ 5,5V
Adatátalakítók
A/D 5x10b
Oszcillátor típusa
Külső
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
20MHz
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
28-SPDIP
Perifériák
brown-out észlelés/reset, POR, PWM, WDT
Tokozás
28-DIP (0,300", 7,62mm)