PIC12F629-I/P
DigiKey raktári szám
PIC12F629-I/P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC12F629-I/P
Leírás
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8DIP
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 12F Mikrovezérlő IC 8 bites 20MHz 1,75KB (1K x 14) FLASH 8-PDIP
EDA / CAD modellek
PIC12F629-I/P modellek
Sorozat
EEPROM mérete
128 x 8
RAM mérete
64 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sebesség
20MHz
Gyártói tokozás
8-PDIP
Perifériák
POR, WDT
Tokozás
8-DIP (0,300", 7,62mm)