APT100S20BG
DigiKey raktári szám
APT100S20BG-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
APT100S20BG
Leírás
DIODE SCHOTTKY 200V 120A TO247
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 200 V 120A Furatszerelt TO-247 [B]
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
APT100S20BG modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Záróirányú feléledési idő (Trr)
70 ns
Csomagolás
Csőtár
Visszáram Ur-nél
2 mA @ 200 V
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
200 V
Gyártói tokozás
TO-247 [B]
Vezetési áram (Io)
120A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 150°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
950 mV @ 100 A