APT100S20LCTG
DigiKey raktári szám
APT100S20LCTG-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
APT100S20LCTG
Leírás
DIODE ARR SCHOTT 200V 120A TO264
Részletes leírás
Diódatömb 1 pár közös katódos 200 V 120A Furatszerelt TO-264-3, TO-264AA
EDA / CAD modellek
APT100S20LCTG modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
950 mV @ 100 A
Gyártó
Microchip Technology
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Záróirányú feléledési idő (Trr)
70 ns
Visszáram Ur-nél
2 mA @ 200 V
Dióda kialakítása
1 pár közös katódos
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 150°C
Technológia
Schottky
Rögzítés módja
Furatszerelt
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
200 V
Tokozás
TO-264-3, TO-264AA
Vezetési áram (Io) (diódánként)
120A