APT60S20BG
DigiKey raktári szám
APT60S20BG-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
APT60S20BG
Leírás
DIODE SCHOTTKY 200V 75A TO247
Részletes leírás
dióda 200 V 75A Furatszerelt TO-247 [B]
EDA / CAD modellek
APT60S20BG modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Záróirányú feléledési idő (Trr)
55 ns
Visszáram Ur-nél
1 mA @ 200 V
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
200 V
Gyártói tokozás
TO-247 [B]
Vezetési áram (Io)
75A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 150°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 60 A