123SPC100A
DigiKey raktári szám
1655-1693-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
123SPC100A
Leírás
DIODE SCHOTTKY 100V 120A SPD-3A
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 100 V 120A Felületszerelt SPD-3A
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
2 mA @ 100 V
Csomagolás
Doboz
Kapacitás / Ur, F
3000pF / 5V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Gyártói tokozás
SPD-3A
Vezetési áram (Io)
120A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 175°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
870 mV @ 120 A