5KP26CAE3/TR13 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Littelfuse Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Littelfuse Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
YAGEO
42,1V bilincs 119A Ipp TVS dióda Furatszerelt P600
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
5KP26CAE3/TR13
DigiKey raktári szám
5KP26CAE3/TR13-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
5KP26CAE3/TR13
Leírás
TVS DIODE 26VWM 42.1VC P600
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
119A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
5000W (5kW)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Aktív
Felhasználás
univerzális
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Ellenfeszültség (tip.)
26V
Tokozás
P600, axiális
Átütési feszültség (min.)
28,9V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
42,1V