SLD26-018-B megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Littelfuse Inc.
Raktáron: 1 110
Adatlap
Similar
Littelfuse Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Comchip Technology
Microchip Technology
Microchip Technology
42,1V bilincs 121,1A Ipp TVS dióda Furatszerelt P600
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SLD26-018-B
DigiKey raktári szám
SLD26-018-B-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SLD26-018-B
Leírás
TVS DIODE 26VWM 42.1VC P600
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
SLD26-018-B modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
121,1A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
5000W (5kW)
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Típus
Zener
Minősítés
AEC-Q101
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
26V
Tokozás
P600, axiális
Átütési feszültség (min.)
28,9V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
42,1V