5KP26CA-B megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Littelfuse Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Littelfuse Inc.
Raktáron: 1 110
Adatlap
Similar
Diotec Semiconductor
Raktáron: 596
Microchip Technology
42,1V bilincs 121,1A Ipp TVS dióda Furatszerelt P600
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
5KP26CA-B
DigiKey raktári szám
5KP26CA-B-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
5KP26CA-B
Leírás
TVS DIODE 26VWM 42.1VC P600
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
5KP26CA-B modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
121,1A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
5000W (5kW)
Sorozat
Csomagolás
Ömlesztve
Felhasználás
univerzális
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Tokozás
P600, axiális
Ellenfeszültség (tip.)
26V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
28,9V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
42,1V