15KPA26CA-HR megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
YAGEO
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
YAGEO
Raktáron: 0
Adatlap
44V bilincs 343,2A Ipp TVS dióda Furatszerelt P600
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
15KPA26CA-HR
DigiKey raktári szám
15KPA26CA-HR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
15KPA26CA-HR
Leírás
TVS DIODE 26VWM 44VC P600
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
343,2A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
15000W (15kW)
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TA)
Típus
Zener
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kétirányú csatornák
1
Tokozás
P600, axiális
Ellenfeszültség (tip.)
26V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
29,04V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
44V