MHDB15SS nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
MH Connectors
Raktáron: 0
Adatlap
Encitech Connectors AB
Raktáron: 850
Adatlap
Encitech Connectors AB
Raktáron: 801
Assmann WSW Components
Raktáron: 0
Assmann WSW Components
JAE Electronics
15 Pozíció D-Sub Dugaszolóaljzat, aljzatok csatlakozó
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MHDB15SS
DigiKey raktári szám
4672-MHDB15SS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MHDB15SS
Leírás
CONN D-SUB RCPT 15POS SOLDER CUP
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Perem kialakítása
Ház/csatlakozóház (menet nélkül)
Gyrt.
Végződtetés
Forrcsúcs
Sorozat
Elsődleges anyag
fém
Csomagolás
Tálca
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, Ón-nikkelbevonatú
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező bevonata
arany
Csatlakozási szabvány
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, aljzatok
Névleges áram (Amper)
5A
Pozíciók száma
Névleges feszültség
250V
Sorok száma
2
Szín
fekete
Rögzítés módja
Dielektrikum anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT), üvegszálas
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
2 (DA, A)
Érintkező anyaga
sárgaréz
Érintkező típusa
Jel
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C