MHDPPK15-DB15P-K
DigiKey raktári szám
4672-MHDPPK15-DB15P-K-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MHDPPK15-DB15P-K
Leírás
CONN D-SUB PLUG 15POS SLDR CUP
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 Pozíció D-Sub dugó, tűsorok csatlakozó
Kategória
Végződtetés
Forrcsúcs
Gyrt.
Elsődleges anyag
műanyag
Sorozat
Csatlakozóház anyaga, bevonata
ón
Csomagolás
Tasak
Érintkező bevonata
ón
Alkatrész státusza
Aktív
Névleges áram (Amper)
5A
Csatlakozási szabvány
Névleges feszültség
250V
Csatlakozó típusa
dugó, tűsorok
Dielektrikum anyaga
műanyag
Pozíciók száma
Érintkező anyaga
rézötvözet
Sorok száma
2
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C