DA-15S-ULR megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Encitech Connectors AB
Raktáron: 850
Adatlap
Encitech Connectors AB
Raktáron: 801
Adatlap
Assmann WSW Components
Raktáron: 0
Assmann WSW Components
Raktáron: 0
MH Connectors
MH Connectors
Ehhez nincs kép: DA-15S-ULR
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DA-15S-ULR
DigiKey raktári szám
670-DA-15S-ULR-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DA-15S-ULR
Leírás
CONN D-SUB RCPT 15POS SOLDER CUP
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 Pozíció D-Sub Dugaszolóaljzat, aljzatok csatlakozó
Kategória
Perem kialakítása
Ház/csatlakozóház (menet nélkül)
Gyrt.
Végződtetés
Forrcsúcs
Sorozat
Elsődleges anyag
fém
Csomagolás
Ömlesztve
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, Átlátszó kromátbevonatú cink
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező bevonata
arany
Csatlakozási szabvány
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, aljzatok
Névleges áram (Amper)
5A
Pozíciók száma
Szín
fekete
Sorok száma
2
Dielektrikum anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT), üvegszálas
Rögzítés módja
Vezetékméret
20AWG
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
2 (DA, A)
Érintkező anyaga
rézötvözet
Érintkező típusa
Jel
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C