MHDB15SP nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
MH Connectors
Raktáron: 25
Adatlap
Encitech Connectors AB
Raktáron: 806
Adatlap
15 Pozíció D-Sub dugó, tűsorok csatlakozó
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MHDB15SP
DigiKey raktári szám
4672-MHDB15SP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MHDB15SP
Leírás
CONN D-SUB PLUG 15POS SOLDER CUP
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Végződtetés
Forrcsúcs
Gyrt.
Elsődleges anyag
fém
Sorozat
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, Ón-nikkelbevonatú
Csomagolás
Tálca
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Csatlakozási szabvány
Névleges áram (Amper)
5A
Csatlakozó típusa
dugó, tűsorok
Tulajdonságok
földelőhornyok
Pozíciók száma
Névleges feszültség
250V
Sorok száma
2
Szín
fekete
Rögzítés módja
Dielektrikum anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT), üvegszálas
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
2 (DA, A)
Érintkező anyaga
sárgaréz
Érintkező típusa
Jel
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C