RSP-3000-48
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
RSP-3000-48
DigiKey raktári szám
1866-4260-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RSP-3000-48
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 3000W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 180 ~ 264VAC, 254 ~ 370VDC Bemenet
EDA / CAD modellek
RSP-3000-48 modellek
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Hatásfok
91,5%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, távoli BE/KI
Méretek
10,94" H. x 7,00" Sz. x 2,50" M. (278,0mm x 177,8mm x 63,5mm)
Bemeneti feszültség
180 ~ 264VAC, 254 ~ 370VDC
Feszültség - 1. kimenet
48V
Áram - 1. kimenet
62.5 A