HDS3000PS48
DigiKey raktári szám
1470-2685-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HDS3000PS48
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 3000W
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 90 ~ 264VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HDS3000PS48 modellek
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Gyrt.
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Hatásfok
92%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 60°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Típus
zárt
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
14,41" H. x 5,00" Sz. x 5,00" M. (366,0mm x 127,0mm x 127,0mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB, TUV, UL
Feszültség - 1. kimenet
48V
Szabvány azonosító
Áram - 1. kimenet
62.5 A