HPS3000-9
DigiKey raktári szám
454-1275-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HPS3000-9
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 3000W
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Előlap AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 90 ~ 264VAC Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Hatásfok
90%
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 40°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Típus
Előlap
Rögzítés módja
Állványra szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
12,90" H. x 4,20" Sz. x 1,57" M. (327,7mm x 106,7mm x 39,9mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB
Feszültség - 1. kimenet
48V
Min. terhelés szükséges
No
Áram - 1. kimenet
62 A