5KP26CA-G megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Comchip Technology
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Littelfuse Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Littelfuse Inc.
42,1V bilincs 118,76A Ipp TVS dióda Furatszerelt R-6
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
5KP26CA-G
DigiKey raktári szám
5KP26CA-G-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
5KP26CA-G
Leírás
TVS DIODE 26VWM 42.1VC R6
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
5KP26CA-G modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
118,76A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
5000W (5kW)
Csomagolás
Szalag dobozban (TB)
Aktív
Felhasználás
univerzális
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Ellenfeszültség (tip.)
26V
Tokozás
R-6, axiális
Átütési feszültség (min.)
28,9V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
42,1V