SD24C-01FTG
DigiKey raktári szám
F6446TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F6446CT-ND - Vágott szalag (CT)
F6446DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SD24C-01FTG
Leírás
TVS DIODE 24VWM 42VC SOD323
Gyártói standard átfutási idő
29 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
42V bilincs 7A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-323
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SD24C-01FTG modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
450W
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Sorozat
Kapacitás / frekvencia
50pF / 1MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Típus
Zener
Minősítés
AEC-Q101
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
24V (max.)
Tokozás
SC-76, SOD-323
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
42V
Gyártói tokozás
Max. impulzusáram (10/1000µs)
7A (8/20µs)