SD12C-01FTG | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | SD12C-01FTG |
Leírás | TVS DIODE 12VWM 23VC SOD323 |
Gyártói standard átfutási idő | 29 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 23V bilincs 17A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-323 |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | SD12C-01FTG modellek |
Kategória | Teljesítmény elosztás 450W |
Gyrt. | Hálózatvédelem No |
Sorozat | Kapacitás / frekvencia 100pF / 1MHz |
Alkatrész státusza Aktív | Típusjelölés autóipar |
Típus Zener | Minősítés AEC-Q101 |
Kétirányú csatornák 1 | Rögzítés módja Felületszerelt |
Ellenfeszültség (tip.) 12V (max.) | Tokozás SC-76, SOD-323 |
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp 23V | Gyártói tokozás |
Max. impulzusáram (10/1000µs) 17A (8/20µs) | Alap típusszám |