ESD1LIN24DYFR
DigiKey raktári szám
296-ESD1LIN24DYFRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-ESD1LIN24DYFRCT-ND - Vágott szalag (CT)
296-ESD1LIN24DYFRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ESD1LIN24DYFR
Leírás
TVS DIODE 24VWM 42VC SOD323
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
42V bilincs 4,3A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-323
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ESD1LIN24DYFR modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
159,1W
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
CAN, USB
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
2,3pF / 1MHz
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 150°C (TA)
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
24V (max.)
Tokozás
SC-76, SOD-323
Átütési feszültség (min.)
35,5V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
42V
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
4,3A (8/20µs)