SBSMP0500474MXT
DigiKey raktári szám
1608-1438-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1608-1438-1-ND - Vágott szalag (CT)
1608-1438-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SBSMP0500474MXT
Leírás
FILTER LC(PI) 0.47UF SMD
Részletes leírás
LC (Pi) EMI szűrő 3rd Rendelés Aluláteresztő 1 Csatorna C = 0,47µF 20 A 2220 (5750 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SBSMP0500474MXT modellek
Kategória
Értékek
C = 0,47µF
Gyártó
Knowles Syfer
ESD védelem
No
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Névleges feszültség
50V
Típus
Aluláteresztő
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrési fokszám
3rd
Tokozás
2220 (5750 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
Technológia
LC (Pi)
Méretek
0,224" H. x 0,197" Sz. (5,70mm x 5,00mm)
Csatornák száma
1
Magasság
0,133" (3,38mm)
Csillapítás
44dB / 100MHz
Alap típusszám
Áram
20 A