2920L500/24SLDR
DigiKey raktári szám
18-2920L500/24SLDRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
18-2920L500/24SLDRCT-ND - Vágott szalag (CT)
18-2920L500/24SLDRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
2920L500/24SLDR
Leírás
PTC RESET FUSE 5.0A 24V 2920
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 24V 5 A Ih Felületszerelt 2920 (7351 metrikus), konkáv
Kategória
Kioldási idő
2 s
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
1 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
18 mOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. feszültség
24V
Méretek
0,290" H. x 0,202" Sz. (7,36mm x 5,12mm)
Max. tartóáram (Ih)
5 A
Vastagság (max.)
0,079" (2,00mm)
Kioldási áram (It)
10 A
Tanúsítvány
cURus, TUV
Max. áram
50 A