SLD8S57A
DigiKey raktári szám
F8160TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F8160CT-ND - Vágott szalag (CT)
F8160DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SLD8S57A
Leírás
TVS DIODE 57VWM 92.7VC SMTO-263
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
92,7V bilincs 75,5A Ipp TVS dióda Felületszerelt SMTO-263
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SLD8S57A modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
75,5A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
7000W (7kW)
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Típus
Zener
Minősítés
AEC-Q101
Egyirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
57V
Tokozás
Nem standard SMD
Átütési feszültség (min.)
63,8V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
92,7V