RBQ10RSM65BTL1
DigiKey raktári szám
846-RBQ10RSM65BTL1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
846-RBQ10RSM65BTL1CT-ND - Vágott szalag (CT)
846-RBQ10RSM65BTL1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RBQ10RSM65BTL1
Leírás
DIODE SCHOTTKY 65V 10A TO277A
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 65 V 10A Felületszerelt TO-277A
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
670 mV @ 10 A
Gyrt.
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Visszáram Ur-nél
150 µA @ 65 V
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
65 V
Gyártói tokozás
TO-277A
Vezetési áram (Io)
10A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C