CT1102V3.85F160
DigiKey raktári szám
2449-CT1102V3.85F160-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CT1102V3.85F160
Leírás
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Kategória
Működtető elem hossza, 90°-os
3,85mm
Gyrt.
Működtető elem iránya
Oldalsó működtetésű
Sorozat
Végződtetés módja
Csomagolás
Ömlesztve
Külső méretek
6,00mm x 6,00mm
Alkatrész státusza
Aktív
Megvilágítás
Nem megvilágított
Áramkör
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott)
Működtetési erő
160gf
Kapcsolási mód
KI-(BE)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Névleges áram / feszültség
0,05A / 50VDC
Működtető elem anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Működtető elem típusa
standard
Működtetési hossz
0,25mm