06035C222K4Z2A | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | 06035C222K4Z2A |
Leírás | CAP CER 2200PF 50V X7R 0603 |
Gyártói standard átfutási idő | 12 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 2200 pF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | 06035C222K4Z2A modellek |
Kategória | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Gyrt. | Tulajdonságok Soft Termination |
Sorozat | Minősítések AEC-Q200 |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Felhasználás |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja |
Kapacitás | Tokozás 0603 (1608 metrikus) |
Tűrés ±10% | Méretek 0,063" H. x 0,032" Sz. (1,60mm x 0,81mm) |
Névleges feszültség | Vastagság (max.) 0,035" (0,90mm) |