C0603X222K5RACAUTO
DigiKey raktári szám
399-16489-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-16489-1-ND - Vágott szalag (CT)
399-16489-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0603X222K5RACAUTO
Leírás
CAP CER 2200PF 50V X7R 0603
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2200 pF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
C0603X222K5RACAUTO modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
Soft Termination
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tűrés
±10%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,037" (0,95mm)