CGA3E2X7R1H222K080AE
DigiKey raktári szám
445-173665-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-173665-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-173665-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CGA3E2X7R1H222K080AE
Leírás
CAP CER 2200PF 50V X7R 0603
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2200 pF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
CGA3E2X7R1H222K080AE modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
Soft Termination
Tűrés
±10%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,037" (0,95mm)