06035C222KAZ2A
DigiKey raktári szám
478-KGF15AR71H222KTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-KGF15AR71H222KTCT-ND - Vágott szalag (CT)
478-KGF15AR71H222KTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
06035C222KAZ2A
Leírás
CAP CER 2200PF 50V X7R 0603
Részletes leírás
2200 pF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
06035C222KAZ2A modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tulajdonságok
Soft Termination
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tűrés
±10%
Méretek
0,063" H. x 0,032" Sz. (1,60mm x 0,81mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)