APTD1608QBC/D
DigiKey raktári szám
754-1546-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
754-1546-1-ND - Vágott szalag (CT)
754-1546-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
APTD1608QBC/D
Leírás
LED BLUE CLEAR CHIP SMD
Részletes leírás
kék 465nm LED jelzőlámpa - diszkrét 3,3V 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
APTD1608QBC/D modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
3,3V
Gyrt.
Üzemi áram
20mA
Fényszög
40°
Csúcs hullámhossz
460nm
Méretek
1,60mm H. x 0,80mm Sz.
Max. magasság
1,10mm
Lencse mérete
0,70mm átmérő