APTD1608SYCK
DigiKey raktári szám
754-1544-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
754-1544-1-ND - Vágott szalag (CT)
754-1544-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
APTD1608SYCK
Leírás
LED YELLOW CLEAR CHIP SMD
Részletes leírás
sárga 590nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2V 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
APTD1608SYCK modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2V
Gyrt.
Üzemi áram
20mA
Fényszög
60°
Csúcs hullámhossz
590nm
Méretek
1,60mm H. x 0,80mm Sz.
Max. magasság
1,10mm
Lencse mérete
0,70mm átmérő