MAX30034CUA+T
DigiKey raktári szám
MAX30034CUA+TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MAX30034CUA+TCT-ND - Vágott szalag (CT)
MAX30034CUA+TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MAX30034CUA+T
Leírás
IC SURGE SUPPRESSION 10.3V 8UMAX
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Túlfeszültség-/feszültséglökés-védő IC 10,3V Belső kapcsoló 8-uMAX/uSOP
EDA / CAD modellek
MAX30034CUA+T modellek
Kategória
Áramkörök száma
4
Gyártó
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Felhasználás
univerzális
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm széles)
Összekapcsoló feszültség
10,3V