ECS-160-8-37-CWY-TR3
DigiKey raktári szám
50-ECS-160-8-37-CWY-TR3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
50-ECS-160-8-37-CWY-TR3CT-ND - Vágott szalag (CT)
50-ECS-160-8-37-CWY-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-160-8-37-CWY-TR3
Leírás
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 MHz ±10ppm kristály 8pF 100 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ECS-160-8-37-CWY-TR3 modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
8pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
100 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Frekvencia
16 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (2x1,6)
Frekvenciastabilitás
±15ppm
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)