UD2-12NUN megvásárolható, de általában nincs raktáron.
UD2-12NUN
DigiKey raktári szám
UD2-12NUN-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
UD2-12NUN
Leírás
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12V
EDA / CAD modellek
UD2-12NUN modellek
Bekapcsolási feszültség
9VDC
Csomagolás
Csőtár
Kikapcsolási feszültség
1,2 VDC
Tekercs feszültsége
12VDC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Névleges áram
1 A
Kapcsolási feszültség
250VAC, 220VDC - max.
Max. kapcsolt teljesítmény
250VA, 220W
Tekercs ellenállása
1.03 kOhms
Tekercsáram
11.7 mA