UB2-12NUN-L
DigiKey raktári szám
399-UB2-12NUN-LTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-UB2-12NUN-LCT-ND - Vágott szalag (CT)
399-UB2-12NUN-LDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
UB2-12NUN-L
Leírás
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12V
Gyártói standard átfutási idő
99 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé DPDT (2 Form C) Felületszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
UB2-12NUN-L modellek
Kategória
Tekercs típusa
Reteszelés nélkül
Gyártó
KEMET
Végződtetés módja
sirályszárnyas
Sorozat
Bekapcsolási feszültség
9VDC
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kikapcsolási feszültség
1,2 VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási idő
2 ms
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kikapcsolási idő
1 ms
Tekercs feszültsége
12VDC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Érintkező kialakítása
DPDT (2 Form C)
Érintkező anyaga
Ezüstötvözet, Arany ötvözet
Névleges áram
1 A
Tanúsítvány
CSA, TUV, UL
Kapcsolási feszültség
250VAC, 220VDC - max.
Relé típusa
univerzális
Max. kapcsolt teljesítmény
250VA, 220W
Tekercs ellenállása
1.03 kOhms
Tekercsáram
11.7 mA