UD2-12NUN-L nincs raktáron és előrendelhető.
UD2-12NUN-L
DigiKey raktári szám
399-UD2-12NUN-LTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-UD2-12NUN-LCT-ND - Vágott szalag (CT)
399-UD2-12NUN-LDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
UD2-12NUN-L
Leírás
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12V
EDA / CAD modellek
UD2-12NUN-L modellek
Bekapcsolási feszültség
9VDC
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kikapcsolási feszültség
1,2 VDC
Tekercs feszültsége
12VDC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Névleges áram
1 A
Kapcsolási feszültség
250VAC, 220VDC - max.
Max. kapcsolt teljesítmény
250VA, 220W
Tekercs ellenállása
1.03 kOhms
Tekercsáram
11.7 mA