UB2-12NUN megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 270
Adatlap
KEMET
Raktáron: 3 363
Adatlap
Raktáron: 7 204
univerzális relé DPDT (2 Form C) Felületszerelt
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
UB2-12NUN
DigiKey raktári szám
UB2-12NUN-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
UB2-12NUN
Leírás
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12V
Gyártói standard átfutási idő
99 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
UB2-12NUN modellek
Kategória
Tekercs típusa
Reteszelés nélkül
Gyártó
Végződtetés módja
sirályszárnyas
Sorozat
Bekapcsolási feszültség
9VDC
Csomagolás
Csőtár
Kikapcsolási feszültség
1,2 VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási idő
2 ms
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kikapcsolási idő
1 ms
Tekercs feszültsége
12VDC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Érintkező kialakítása
DPDT (2 Form C)
Érintkező anyaga
Ezüstötvözet, Arany ötvözet
Névleges áram
1 A
Tanúsítvány
CSA, TUV, UL
Kapcsolási feszültség
250VAC, 220VDC - max.
Relé típusa
univerzális
Max. kapcsolt teljesítmény
250VA, 220W
Tekercs ellenállása
1.03 kOhms
Tekercsáram
11.7 mA