ABMM2-12.000MHZ-E2-T
DigiKey raktári szám
535-9631-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-9631-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-9631-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABMM2-12.000MHZ-E2-T
Leírás
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 MHz ±20ppm kristály 18pF 50 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ABMM2-12.000MHZ-E2-T modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Frekvencia
12 MHz
Méretek
0,236" H. x 0,142" Sz. (6,00mm x 3,60mm)
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm