MX84B028SF1
DigiKey raktári szám
670-3146-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MX84B028SF1
Leírás
CONN RCPT HSG 28POS 2.20MM
Részletes leírás
28 Szögletes csatlakozók - házak Dugaszolóaljzat fekete 0,087" (2,20mm)
Kategória
Sortávolság
0,118" (3,00mm)
Rögzítés módja
Reteszelő tartó
Érintkező típusa
aljzat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Kivezetési raszter
0,087" (2,20mm)