MX84B016SF1
DigiKey raktári szám
670-MX84B016SF1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MX84B016SF1
Leírás
CONN RCPT HSG 16POS 2.20MM
Részletes leírás
16 Szögletes csatlakozók - házak Dugaszolóaljzat fekete 0,087" (2,20mm)
Kategória
Sortávolság
0,118" (3,00mm)
Rögzítés módja
reteszelő zár
Csatlakozó típusa
Tulajdonságok
Tartóelem
Érintkező típusa
aljzat
Kivezetési raszter
0,087" (2,20mm)