MX84B020PF1
DigiKey raktári szám
670-MX84B020PF1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MX84B020PF1
Leírás
CONN PLUG HSG 20POS 2.20MM
Részletes leírás
20 Szögletes csatlakozók - házak dugó fekete 0,087" (2,20mm)
Kategória
Sortávolság
0,118" (3,00mm)
Rögzítés módja
Reteszelő tartó
Csatlakozó típusa
Tulajdonságok
Tartóelem
Kivezetési raszter
0,087" (2,20mm)